MÖBLER / Skåp & hyllor / Hatthylla 14744157
nr 1474 4157
Hatthylla
Metall. Bredd: 131
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:22:12
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Hatthylla
Kondition: slitage, skador
nr 1474 4157
Hatthylla
Metall. Bredd: 131
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 13 juni 2022 |